Nasza firma mieści się na Podhalu w miejscowości Spytkowice obok trasy krajowej nr. 7 prowadzącej do przejścia granicznego ze Słowacją w Chyżnem.

Firma została założona w 1991 r przez Mariana Kracik i od momentu powstania naszej działalności zajmujemy się sprzedażą produktów rolno - przemysłowych.

Początkowo była to niewielka firma, ale z upływem czasu, dzięki zdobytemu doświadczeniu i za potrzebą naszych klientów wzbogaciliśmy swój asortyment i w związku z tym dzisiaj nasze przedsiębiorstwo urosło do obecnych rozmiarów.

Obecnie nasza firma specjalizuje się w sprzedaży maszyn i ciągników rolniczych, komunalnych i leśnych, części zamiennych do ciągników i tych maszyn. Prowadzimy również sprzedaż wszelkich potrzebnych produktów i akcesoriów w gospodarstwie rolnym takich jak folie i siatki rolnicze, pasze, ogrodzenia elektryczne i artykuły z zootechniki. Sprzedaż hurtowa i detaliczna, jaką się zajmujemy trafia na rynek krajowy jak również w dużej części na rynki europejskie.

Obecnie znaczna część klientów rozpoczyna proces zakupowy w internecie poprzez sprawdzenie oferty, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć działalność o sprzedaż internetową. Dzięki prezentacji w naszym e-sklepie lub na popularnych portalach handlowych klient może zapoznać się z naszą ofertą i finalnie zakup produktów może odbyć się całkowicie online, jak i bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Zależy nam, aby klienci byli zadowoleni z produktów, które u nas zakupili. Pozytywne doświadczenie jest naszym priorytetem, dlatego stawiamy na najwyższą jakość kontaktu opartą o sprzedaż doradczą, indywidualne podejście i budowanie długotrwałych relacji. Aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców powstał w naszej firmie serwis maszyn i ciągników rolniczych mobilny jak i stacjonarny.

Jesteśmy w stanie realizować nasze cele tylko dzięki naszym pracownikom to oni są największym kapitałem firmy KRACIK dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji, dzięki temu posiadamy wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.

Jesteśmy w stanie realizować nasze cele tylko dzięki naszym pracownikom. To oni są największym kapitałem Hurtowni Kracik. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespół wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.